Zihin Kontrolü

Zihin Kontrolü - 69737KGB Generali Boris Ratnikov, zihin okuma çalışmalarını ifşa etti. Rus Resmi Haber Ajansı Ria Novosti’ye konuşan Ratnikov, kendi biriminin, Sovyet sonrası Rusya’daki tepe yöneticilerin bilinçaltılarını dış etkilere karşı korumakla görevli olduğunu söyledi. General Ratnikov, Rusya Devlet Başkanı Yeltsin üzerinde, ülkeyi Çin ile bir savaştan korumak için zihin okuma yönteminin kullanıldığını açıkladı. Yeltsin 1992 yılında Japonya’yı ziyaret etmeyi planladı, ama Ratnikov’un birimi, Kuril Adaları’nın Japonya’ya geri verilmesi için başkanın zihninin proglandırılmasına yönelik girişimleri ortaya çıkardı. Bu hareket, tartışmalı topraklarını Rusya’dan geri almak isteyen Çin’in taleplerine, bu ise iki komşu arasında savaşı kışkırtabilecek bir çatışmaya yol açabilecekti. Bu yüzden Boris Yeltsin Japonya seyahatini iptal etmek zorunda kalmıştı. Ratnikov, 1990’ların başlarında kendisinin ve arkadaşlarının, Moskova’ya gönderilen yeni ABD Büyükelçisi Robert Strauss’un zihnini “taradıklarını” ve elçilik binasında Moskovalılar üzerinde psikotronik etkiler yapabilecek donanım olduğunu gördüklerini, daha sonra bu sistemin etkisiz hale getirildiğini söyledi.

Hipnoz, telepati, düşünce okuma gibi özel yeteneklere sahip ajanlar, Amerikan halkının şuuraltılarını etkileyerek düşüncelerini KGB’nin programı çerçevesinde değiştirmeye çalışmaktadır. Washington çevresi, ABD yöneticileri ve politikacılarını etkilemek için başlıca hedef bölgesi olarak seçmiştir.
-Albay Alexander Hodgson-
ABD Savunma Bakanlığı

Haber alma örgütleri grup halinde dalga gönderiyorlar. Hatta bu kanalla sinir bozucu savaş silahı çalışmaları mevcut. Mesela örgüt, bir yere kurduğu istasyondan gönderdiği frekanslarla o mıntıkanın insanlarının sinir sistemini harap ediyor.
-Prof. Dr. Haluk Nurbaki- , 1996

Parapsikolojik silahları devletler vatandaşlarını kendi ideolojik ve politik sistemleri içinde tutmak için veya diğer ülke insanlarının zihinlerini etkileyerek değiştirmek ve kendi gayelerine uygun yönlendirmek maksadıyla kullanacaklardır. -Walter Boward-
Gazeteci, Yazar

Hayvanlara verilen hormonlar, insanları vurdu! Et ve süt miktarını arttırıcı etkiye sahip hormonlar, karşı cinsin özelliklerinin görülmesine yol açtı, Erkekler “kadınsılaştı”; kadınlar erkekleşiyor.
-Prof.Dr. Fethi Doğan-
Ege Üniversitesi

Beyni “reset”lemeye az kaldı, hafızadaki acı ve korku veren kötü anıları silecek ilaç geliştirildi.Ancak, kötü anıları hafızdan kazımak bir siğili yok etmeye benzemez. Bazı durumlarda faydası dokunabilir, ama genelde anıları silmenin şahıslar, toplum ve insanlık üzerindeki yıkıcı etkilerinin iyi hesaplanması gerekir.
-Dr. Daniel Sokol-
St.George’s Üniversitesi

İnsan, bir kelime veya kelime grubunu devamlı olarak okuduğu zaman, yaydığı bu elektromanyetik dalgaları adeta bir şifre şekline sokmaktadır ki bununla da o şifreye en yakın yapıdaki bir madde ötesi varlıkla temas gerçekleşmektedir.
-Ahmed Hulusi-
(Tanıtım Bülteninden) Türkçe

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s